Bingöl Polietilen Opak Etiket

Bingöl Polietilen Opak Etiket | Bingöl Opak Pe Polietilen Etiket | Bingöl Opak Polietilen Etiket | Bingöl Opak Etiket | Bingöl Opak Etiket Fiyatları | Bingöl Polietilen Etiket Fiyat | Etiket Bingöl

polietilen opak etiket

Bingöl Polietilen opak etiketler parlak görünümlü plastik bazlı etiketlerdir. Belli bir oranda esnerler , ısı ve soğuğa orta derecede dayanıklıdırlar. Bingöl opak etiket ribon baskı için uygundur. Sudan ve nemden etkilenmezler, genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Işığın fazla olduğu ortamlarda pek kullanılmazlar. Bingöl opak etiket fiyatları baskılı veya baskısız olmasına istenilen ebatlara göre farklılık göstermektedir. Firmamız her ebatta bingöl opak polietilen baskılı veya baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Opak Polietilen etiket ribon baskısına uygun bir yapıya sahiptir. Belirli bir esnekliğe sahiptir ve akış yönünde yırtılmaz özelliği bulunmaktadır. Plastik bazlı bir bingöl etiket olduğu için su, nem, ısı ve ışığa karşı oldukça dayanıklıdır. Bingöl opak etiket akış yönünün aksine doğru müdahalede bulunulduğunda ise esneme gösterir. Bingöl polietilen opak etiket doğrudan ısı verilirse büzüşmektedir. 

Örnekler:

Işığın fazlaca kullanıldığı iç mekanlarda ve dış ortamlarda Opak pe kullanmanız, parlak yüzeyinin yansıma yapma ihtimalinden dolayı fazla tavsiye edilmez. Bunun sebebi de yansıma sebebiyle kullandığınız bingöl barkod okuyucunun etiketin üzerindeki baskıyı net okumakta zorluk yaşayabileceğinden kaynaklanmaktadır. Bingöl polietilen etiketler hakkında detaylı bilgi almak için ve bingöl opak etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Bingöl polietilen etiket, bingöl polietilen opak etiket, bingöl opak etiket fiyatları, bingöl opak etiket, bingöl opak polietilen (pe) etiket, bingöl sembol etiket, bingöl polietilen pe etiket, bingöl opak polietilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner