CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Bingöl Baskılı Pide Kutusu

Bingöl  Baskılı Pide Kutusu | Bingöl  Pide Kutusu Fiyatları |Bingöl Pide Kutusu  |Bingöl Pide Kutusu Ölçüleri | Bingöl Pide Kutusu İmalatı | Bingöl Hazır Pide Kutusu | Bingöl Pide Ve Lahmacun Kutusu | Bingöl Pide Kutuları | Bingöl Baskılı Pide Kutusu Fiyatları


kutularGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pide kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pide kutusu, bingöl baklava kutusu, pizza kutusu,bingöl lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Bingöl baskılı pide kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir. Bingöl baskılı pide kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz.

Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Bingöl baskılı pide kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Bingöl baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır. Bingöl pide kutuları genellikle pideci, restoran ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

 

Özellikle lokanta ve pidecilerde kullandığı bingöl pide kutuları gıdalarınızın hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Bingöl baskılı pide kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Bingöl pide kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzu adınızı ve iletişim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Bingöl baskılı pide kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için bingöl pide kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel bingöl pide kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Bingöl baskılı pide kutusu, bingöl pide kutusu fiyatları, bingöl pide kutusu imalatı, bingöl pide kutusu , bingöl baskılı pide kutusu fiyatları, bingöl baskılı ambalajlar, bingöl pide ve lahmacun kutusu.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner