Bingöl Lamine Termal Etiket

Bingöl Lamine Termal Etiket | Bingöl Lamine Termal Etiket Fiyatları | Bingöl Lamine Termal Etiket Nedir | Bingöl Lamine Termal Barkod Etiketi | Bingöl Termal Etiketler | Bingöl Renkli Termal Etiketler

lamine termal etiket

Bingöl lamine termal etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunan ribonsuz baskı yapılan bir etiket türüdür. Bingöl lamine etiket diğer etiketlere göre daha dayanıklıdır ve raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Bingöl lamine etiket fiyatları baskı olmadığı için düşük maliyetlidirler. Bingöl lamine termal etiketler diğer etiket türlerine göre daha uzun ömürlü, dayanıklı ve düşük maliyetli olduğu için oldukça fazla tercih edilen bingöl etiketler arasında yer almaktadır. İstediğiniz boyutlarda ve sayıda bingöl termal etiket üretimi yapmaktayız.

Diğer bingöl etiket türlerine göre daha fazla dayanma güzü olan bingöl lamine termal etiketler raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Isı, ışık ve nem karşı oldukça dayanıklı olduğu için uzun ömürlüdür. Lamine etiket üzerine yapılan baskı kaliteli olup üzerindeki yazılar uzun zaman kalıcı ve okunaklı olurlar. Darbe, sürtünme vb. olaylara karşı oldukça etkilidir herhangi bir zedelenme olmaz. Bingöl termal etiket uzun ömürlü olmasından dolayı genellikle marketlerde kullanılmaktadır.

 

 

Örnekler:

Bingöl lamine termal etiket diğer etiket türlerine göre daha kalıcı ve daha kaliteli bir etiket türüdür. Bingöl etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunmaktadır. Bingöl lamine etiket ısı, ışık, nem gibi dış etmenlere karşı dayanıklı olan ve kendi kendine kararma özelliği bulunan tek etiket türüdür. Uzun süre raflarda bekleye ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Bingöl lamine termal etiket nedir? Lamine bingöl termal etiket uzun ömürlü ve kaliteli sağlam malzemeden üretilen genellikle gıda sektöründe marketteki raf ürünlerinde kullanılmaktadır. Size özel bingöl lamine termal etiket fiyatları için hemen bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Bingöl lamine etiket, bingöl termal etiket, bingöl top etiket, bingöl ribonsuz baskı, bingöl baskılı etiket, bingöl renkli termal etiket, bingöl lamine termal barkod etiketi, bingöl kuşe etiket, bingöl termal etiket boyutları, bingöl boş etiket, bingöl termal etiket fiyatları, bingöl lamine etiketler, bingöl eco termal etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner