Bingöl Chromolux Etiket

Bingöl Chromolux Etiket | Bingöl Chromolux Etiket Nedir | Bingöl Chromolux Etiket Fiyatları | Bingöl Chromolux Etiket Baskı | Bingöl Kromolüks Etiket | Bingöl Chromolux Etiket Üretici Firma

chromolux etiket

Bingöl Chromolux (Kromolüks) Etiket yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket türüdür. Kuşe etikete benzeyen chromolux etiket ribon baskısı ile barkod yazıcıdan çıktı alınır. İstediğiniz renkte chromolux etiket basımı yapılmaktadır. Bingöl chromolux etiketler genellikle madeni yağ sektöründe ve içeceklerde kullanılan bir etiket türüdür.

Bingöl chromolux etiket, yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket çeşididir. Ribon baskısına uygun bir hammadde olan bingöl chromolux etikette çukurluk da bulunmaz. Üst yüzeyi kuşe etiketten bile daha parlak olan bingöl kromolüks etiket ribon baskı yöntemi ile elde edilmektedir. Müşterilerimizin isteğine göre baskılı bingöl chromolux etiket üretimi yapmaktayız. Bingöl chromolux etiket üretici firma olarak kalite ve uluslararası standartlara uygun etiket üretim hizmeti vermekteyiz.

 

 

Örnekler:

 

Bingöl chromolux etiket istenilen ebatlarda, ofset matbaa baskı makinelerinde, flekso matbaalarda ve bingöl kuşe etiket makinesinde basılabilmektedir. Bingöl choromolux etiket baskı çogunlukla madeni yağ ve içecek sektöründe kullanılan bir etiket çeşididir. Bingöl choromolux etiket baskı müşterilerimizin istediği renkte baskı yapılabilmektedir. Size özel bingöl etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Bingöl etiket, bingöl etiket fiyatları, bingöl barkod etiket fiyatları, bingöl baskılı etiket fiyatları, bingöl barkod, bingöl rulo etiket fiyatları, bingöl barkod fiyatları, bingöl rulo etiket, bingöl yapışkanlı etiket, bingöl barkod sistemi, bingöl barkod okuyucu, bingöl barkod okuyucu fiyatları, bingöl koli etiketi, bingöl tekstil etiketi, bingöl saten etiket, bingöl metal etiket, bingöl mat pp etiket, bingöl mat pe etiket, bingöl etiket baskı, bingöl mat polietilen etiket, bingöl lazer etiket, bingöl boş etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner