CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Bingöl Baskılı Pizza Kutusu

Bingöl Baskılı Pizza Kutusu Fiyatları | Bingöl Pizza Kutuları | Bingöl Pizza Kutusu Fiyatları | Bingöl Pizza Kutusu | Bingöl Pizza Kutusu İmalat | Bingöl Pizza Kutusu Ölçüleri | Bingöl Pizza Kutusu Fiyatları | Bingöl Baskısız Pizza Kutusu | Bingöl Pizza Kutusu İmalatı


pizza kutusuGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pizza kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pizza kutusu, bingöl baklava kutusu, bingöl lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Bingöl baskılı pizza kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir.

Bingöl baskılı pizza kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Bingöl baskılı pizza kutusu üretiminde tre ve ofset baskı türleri kullanılmaktadır. Bingöl baskılı kutularda genellikle oluklu mukavva kullanılmaktadır. Pizza kutuları genellikle pizzacı, kebap salonları ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

Bingöl baskılı pizza kutuları oldukça kaliteli kartonda sağlık ve kalite koşullarına uygun olarak üretilmişlerdir. Bingöl pizza kutuları hijyen koşullarına uygun olarak üretilmiştir. Bingöl pizza kutusu ölçüleri pizzaların boyutlarına göre farklı çeşitlerde bulunmaktadır. Bingöl askılı pizza kutusu fiyatları ile bingöl pizza kutusu fiyatları arasında fazla bir fark bulunmamaktadır. Bingöl baskılı pizza kutusu satışı yapan firmamızla bingöl baskılı pizza kutusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için ve size özel tekliflerimizden yararlanmak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Bingöl baskılı pizza kutusu, bingöl pizza kutuları, bingöl basklı kutular, bingöl baskılı pizza kutusu fiyatları, bingöl pizza kutusu fiyatları, bingöl pizza kutusu imalatı, bingöl pizza kutusu, bingöl baskılı pizza kutusu satışı, bingöl baskılı ambalajlar.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner