Bingöl Eko Termal Etiket

Bingöl Eko Termal Etiket | Bingöl Eko Termal Etiket Fiyatları | Bingöl Eko Termal Kağıt | Bingöl Termal Etiketler | Bingöl Eco Termal Etiket Nedir | Bingöl Top Termal Etiket | Bingöl Eko Termal Etiket 

 

eko termal etiket

Bingöl eco termal etiketler genellikle kuru gıda, bakliyat, hastane vb. sektörlerde kullanılmaktadır. Bingöl eco etiket yüzeyinde koruyucu bir tabaka bulunmayan etiket çeşididir. Alkol, ısı, ışık vb. etkenlere maruz kalırsa kararır. Eco etiketlerin en fazla 3 ile 6 ay arasında kullanım ömrü vardır. Bu etiket türünde ribon baskı yöntemi kullanılmadığı için bingöl etiket fiyatları oldukça uygundur.

Ayrıca hastanelerde hasta kayıt işlemleri için ve hastane banka vb. yerlerde sıra numaraları için tercih edilmektedir. Bu bingöl etiket en bingöl ucuz etiket çeşidi olduğu için oldukça fazla tercih edilmektedir. Bingöl eko termal etiket fiyatları ve bingöl eko termal etiket ölçüleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

 

 

 

Örnekler:

Genellikle 3-6 aylık raf ömrü olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılan bingöl eko termal etiketler. Belli bir süre sonra bayatlama etikisi gösterdiği için raf ömrü kısa olan ürünlerde tercih edilmektedir. Bingöl eco etikette baskı termal olarak yapılır ribon baskıya ihtiyaç duyulmamaktadır. Bingöl termal etiket genellikle gıda, bakliyat, hastane ve otomasyon sektörlerince kullanılmaktadır. Bingöl ribon baskı yapılmadığı için maliyeti oldukça düşüktür ve bu yüzden oldukça fazla kullanılmaktadır. Bingöl etiket çeşitleri ve fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Bingöl termal etiket, bingöl etiket , bingöl boş etiketbingöl eco etiket, bingöl etiket fiyatları, bingöl eko termal etiket, bingöl etiket, bingöl eco termal etiket fiyatları, bingöl sıra numarası etiketi, bingöl ucuz etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner