CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Bingöl Baskılı Pasta Kutusu

Bingöl Baskılı Pasta Kutuları | Bingöl Pasta Kutusu | Bingöl Pasta Kutusu Fiyatları | Bingöl Baskısız Pasta Kutusu | Bingöl Baskılı Pasta Kutusu Fiyatları | Bingöl Pasta Kutusu Baskılı | Bingöl Pasta Kutusu Siparişi | Bingöl Baskılı Kutu | Bingöl Toptan Pasta Kutuları

pasta-kutusu

 

Gıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları ve pasta kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Bingöl pasta kutusu, bingöl baklava kutusu, bingöl pizza kutusu, bingöl lahmacun kutusu, bingöl pide kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Bingöl baskılı pasta kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz karton türüne göre değişmektedir.

Bingöl baskılı pasta kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Baskılı pasta kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Bingöl baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır.

 

Örnekler:

Özellikle pastane ve marketlerin kullandığı bingöl pasta kutuları pastaların hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Bingöl baskılı pasta kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Bingöl Pasta kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzi adınız ve iletşim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Bingöl baskılı pasta kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için bingöl pasta kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel bingöl pasta kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Bingöl baskılı pasta kutusu, bingöl baskılı pasta kutusu fiyatları, bingöl pasta kutuları, bingöl pasta kutusu fiyatları, bingöl pasta kutusu imalatı, bingöl baskılı pasta kutusu ve fiyatı, bingöl ofset baskı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner