Bingöl Güvenlik Etiketi

Bingöl Güvenlik Etiketi | Bingöl Garanti Etiketi | Bingöl Güvenlik Etiketleri | Bingöl Etiket | Bingöl Alarm Etiketi | Bingöl Güvenlik Etiketi Fiyat | Bingöl Güvenlik Etiketi Nasıl Çıkarılır

guvenlik etiketi

Bingöl garanti etiketleri ribon baskıya uygun olup kuvvetli bir yapışkanı sayesinde yapıştırdığınız yerden kaldırmaya kalktığınızda küçük parçalar halinde dağılır ve o yerde kalıntılar bırakır. Bu özelliğinden dolayı teknolojik ürünlerin garantisinin kontrolünde kullanılan bingöl güvenlik etiketleri oldukça sağlam ve dayanıklıdır. Firmamız her ebatta kırılgan baskılı etiket veya bingöl kırılgan baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Ribon baskıya uygun bir yapıda olan bingöl güvenlik etiketi özel bir yapısı vardır. Yapıştıktan sonra bir daha tek parça halinde çıkmayan güvenlik etiketleri genelllikle teknolojik aletlerde garanti etiketi bingöl olarak kullanılmaktadır. Kırılgan etiket yapıştırıldıktan sonra çıkartmaya çalıştığınızda küçük parçalar halinde dağılmaktadır ve yapıştırıldıkları yerde iz bırakmaktadır. Bu şekilde etiket bingöl kaldırıldığında ürünün garantisi bitmiş olarak kabul edilmektedir.

 

 

Örnekler:

Bingöl güvenlik etiketleri istenildiği zaman hologram etiket olarakda üretilebilmektedir. Yapıştırıldığı yerden çıkartılırken farklı özelllikleri ile imha olurlar. Garanti etiketleri söküldüğünde parçalara ayrılırlar. Kırılgan etiketler yapıştırıldığı yerden çıkartıldığında etiketin zemini yapışan yüzeyde kalıcı iz bırakabilir. Güvenlik etiketinde isteğinize göre beyaz etiket üzerine baskı yapılabilmektedir. Detaylı bilgi için ve size özel bingöl güvenlik etiketi fiyatları için bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Bingöl garanti etiketi, bingöl güvenlik etiketi, bingöl etiket, bingöl kırılgan etiket fiyatları, bingöl termal etiket, eko etiket bingöl , bingöl güvenlik etiket fiyatları, bingöl emniyet etiketi, bingöl garanti etiketi basımı, kırılgan garanti etiketi bingöl.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner